Rozkład jazdy

Rozkład Jazdy Nr 1 ŻKW w roku 2022 obowiązuje:

Rozkład jazdy w 2022r.
Rozkład jazdy nr 2 w 2022r.

Legenda do Rozkładu Jazdy na sezon 2022

Sezon turystyczny trwa od 30 kwietnia do 04 września 2022r.

W miesiącach maj i czerwiec od poniedziałku do piątku kolejka kursuje zgodnie z rozkładem jazdy Nr2. (pierwsze 4 kursy), natomiast w soboty i niedziele zgodnie z rozkładem jazdy Nr1.

W miesiącach lipiec i sierpień od poniedziałku do piątku kolejka kursuje zgodnie z rozkładem jazdy Nr1., natomiast w soboty i niedziele zgodnie z rozkładem Nr2. (wszystkie 5 kursów).

Wyjątkowo w weekend rozpoczynający sezon, czyli od 30 kwietnia do 3 maja, oraz 15 sierpnia, kolejka będzie kursowała zgodnie z rozkładem jazdy Nr2. wszystkie 5 kursów.

W czasie trwania Festynu Archeologicznego w Biskupinie we wrześniu 2022r. kolejka kursować będzie, jednak o szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie na naszej stronie www.muzeumznin.pl oraz na facebook Żnińska Kolej Wąskotorowa oddział MZP

CENY BILETÓW, ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM W SEZONIE CENNIKIEM.

Poza wyznaczonymi terminami, po sezonie w miesiącach wrzesień i październik oraz marzec i kwiecień, istnieje możliwość wynajęcia kolejki po wcześniejszej rezerwacji. W miesiącach od listopada do lutego kolejka nie kursuje, w tym czasie trwają przeglądy i naprawy. 

*W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu, zmian rozkładu jazdy jak i zmiany lokomotywy prowadzącej pociąg. Wszelkie zmiany będą na bieżąco publikowane na stronach: www.muzeumznin.pl lub  facebook Żnińska Kolej Wąskotorowa oddział MZP

Podziel się na ...
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter